Perakende

Perakende

Dijital dünyanın aralıksız gelişimi, insanların internetten alışverişe başladığı ilk günden bu yana perakende dünyasında dalga dalga etkileriyle kendisini hissettirmektedir.

Bugünlerde müşteriler artık alışılmış mağazaları ürünleri görebilecekleri birer vitrin olarak kullanmakta, alışverişi ise internet mağazalarından yapmaktadır. Bu tabloya ayak uydurabilmek için firmaların bu müşteri deneyimiyle bağlantı kurabilmek üzere çok kanallı perakendecilere dönüştüğünü görebiliyoruz.

Akıllı işletmeler pazardaki bu önemli değişimden faydalanabilmek için gereken biçimde sistemlerini geliştirmekte ve bir yandan ulusal ve uluslararası talebi karşılarken bir yandan da büyüyüp gelişebilmektedirler.

Perakende kolay bir iş değildir. Uzman ekibimizle risklerinizi yönetmenize ve nakit akışınızı azamiye çıkarmanıza yardımcı olacağız. Örneğin danışmanlık ekibimiz her ölçek ve türden perakende şirketiyle birlikte çalışarak performanslarını geliştirmelerine ve işletme sermayelerini yönetmelerine yardımcı olmaktadır. Akabinde süreç-haritalama konusundaki uzmanlığımızla personel prosedürlerinizdeki riskleri de belirleyebilmekteyiz.

 1. Bağımsız denetim
 2. Kurumlar vergisi ve uluslararası vergiler
 3. KDV iadesi ve dolaylı vergiler
 4. Vergi danışmanlığı ve planlaması
 5. Muhasebe süreçlerinin ‘outsource’ edilmesi
 6. Kurumsal finansman
 7. Finansal ve operasyonel yeniden yapılandırma
 8. İş planı geliştirilmesi
 9. Performans geliştirme ve kurumsal değişimin yönetimi
 10. Tedarik zinciri yönetimi
 11. İnsan kaynakları yönetimi
 12. Turquality danışmanlığı
 13. Pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ve önemli müşterilerin yönetimi
 14. Birleşme ve satın alma hizmetleri
 15. Değerleme ve due diligence hizmetleri
 16. İç denetim ve iç kontrol hizmetleri
 17. Gümrük ve dış ticaret hizmetleri

Başarı çoğu zaman doğru zamanda doğru yerde olmakla ilgilidir. Ekibimiz sizin için pazarı analiz edebilir ve işinizi geliştirmeniz için en iyi yerleri bulmanıza yardımcı olabilir.

Yurtdışında faaliyetleriniz mi var? Uluslararası operasyonlarınızın getiriyi azamiye çıkaracak şekilde organize edilmesini sağlarız. Uzmanlarımız sizinle birlikte çalışarak doğrudan ya da dolaylı vergiler konusunda size yardımcı olacaktır. Yasalara uygun hareket ederek giderleri azaltmanın çeşitli yolları vardır. Tüm bunlar ve daha fazlasına ilişkin hizmetlerimizle yanınızdayız.